OSH Semily

Okresní sdružení hasičů ČMS Semily. OSH Semily. Kancelář OSH, zprávy z jednotek SDH, kalendáře konaných akcí, fotogalerie, archivy dokumentů, propozice a výsledky hasičských soutěží.
 1. parte br. šulcZemřel dlouholetý funkcionář br. Václav Šulc z Vysokého nad Jizerou. Vzpomeňte na něho a můžete se zúčastnit posledního rozloučení tento pátek 17.srpna. Br. Šulc vykonával také funkce v okresním sdružení v Semilech - v okresní radě velitelů.

 2. Od  13.8. 2018 - 17.8. 2018  bude kancelář uzavřena - dovolená

   

 3. Krajské kolo PS 2018 TurnovKrajské kolo v PS TurnovStarostka KSH poskytla rozhovor televizi Fire sportV sobotu 14. července 2018 se na Městském stadionu Ludvíka Daňka v Turnově uskutečnilo krajské kolo soutěže v požárním sportu. Až na pár zranění, která snad nebudou tak vážná, se soutěž vydařila a měla hladký průběh. Všem soutěžícím děkujeme za účast a dobré výsledky, postupujícím do MČR blahopřejeme a všem rozhodčím a pořadatelům děkujeme za účast v Turnově.

   icon Krajské kolo soutěže v PS - výsledky muži             icon Krajské kolo soutěže v PS - výsledky ženy 

  ,, Královské pivo Litovel, hlavní partner Hasičského sportu ,,

 4. plzeň 2018Počátkem července se uskutečnilo v Plzni Mistrovství České republiky v soutěži dorostu. Náš okres byl zastoupen dvěma družstvy a dvěma jednotlivci. Za SDH Poniklá se zúčastnil Vojtěch Holubec, střední dorostenec, který skončil na desátém místě, a za SDH Vilémov Jan Nesvadba, starší dorostenec, který skončil na jedenáctém místě. Patří jim naše poděkování a pocta za reprezentaci našeho okresu.

  Z družstev skončilo na 14. místě družstvo chlapců z Jablonce nad Jizerou, děkujeme za reprezentaci, vážíme si Vás. A na krásném sedmém místě se umístily dorostenky z SDH Bozkov. Navíc družstvo bozkovských děvčat skončilo na druhém místě v požárním útoku. To je super. Všem moc děkujeme a gratulujeme nejen k postupu do MČR, ale i ke krásným umístěním a vzorné reprezentaci svých sborů i Okresního sdružení hasičů v Semilech. Foto: Karel Čermák, Zonerama.


2012 Čistá u Horek-3
2012 Soptík - Bítouchov-6
2012 Soptík - Košťálov-25
2012 Soptík - Jablonec nad Jizerou-26
2012 Soptík - Bítouchov-26
2012 Nedaříž (Jaro)-3