Vítězná Fotka

Včera se naše družstva mladších a starších zúčastnili na první soutěži seriálu: Soptíkův Pohár KZP Finance v Košťálově.
 
Závody se velice povedly, sice to tam utíkalo pomalu, ale dočkali jsme se. Když jsme přijeli, byla tam teplota okolo 15

°C a stále přibývala. Na nástupu jsme se dozvěděli mnoho informací, jako např., že první poběží útoky mladší a starší štafetu 4x60m.

Štafeta družstva starších A, první čtveřice nedopadla moc dobře, bylo tam pár chyb a Kénymu se u hadic rozpojily prostředky. Druhá čtveřice šla spíše na jistotu, což je dobře, protože díky tomu jsme se dostali na první místo. Starší družstvo B také udělalo dobrou práci, dostali se hned za nás na druhé místo. Na útocích u družstva A se zamotal jeden proud pod rozdělovač a tak nás to trošku zpomalilo, ale nakonec jsme skončili na třetím místě s časem 18.82s. U družstva B útok vypadal nadějně, jenže se zasekla časomíra, a tak museli opakovat.

Druhý pokus také vypadal nadějně, jenže jako naschvál se u béčkové hadice odtrhla spojka a tím náš útok skončil.

Mladší družstvo bylo jen jedno, kvůli nepřítomnosti několika závodníků. V útocích skončili na sedmém místě s časem 21.8s. Je vidět, že byli kvalitně připraveni. Na štafetě 4x60m skončili na pátém místě s časem  68.97s. Jen pro zajímavost: druhá čtveřice měla čas 85.85s.

Celkové umístění:

  • Mladší A - 5. Místo
  • Starší A - 1. Místo
  • Starší B - 9.Místo

A kam dále?

Příští týden máme závody v sobotu a i v neděli. V sobotu 1.5 jedeme do Čisté u Horek, kde se budou konat pouze požární útoky (dva pokusy). V neděli jedeme do Bozkova, kde se budou konat požární útoky a útoky CTIF (pouze starší).


2012 Soptík - Bítouchov-4
2012 PKL Svijany-6
2012 Čistá u Horek-7
2012 Soptík - Jablonec nad Jizerou-20
2012 Soptík - Bítouchov-30
2012 Soptík - Košťálov-19